Softwarové produkty

V současné době nabízíme našim zákazníkům tyto softwarové produkty:

 

Správa dokumentů IS ALeX

IS ALeX je konfigurovatelný webový informační systém.  IS ALeX podporuje firemní procesy a bývá obvykle nasazen za účelem správy dokumentů (např. obchodních dokumentů, projektové dokumentace, ISO, spisové služby, …), správy a vyhodnocování firemních dat (zakázek, výkazů práce, reklamací, …) a libovolných dalších evidencí včetně možnosti propojení se systémy třetích stran, např. účetními systémy.

Přehled významných referencí  Produktový list v PDF

Více informací o produktu

 

Výkaz materiálu

Výkaz materiálu je užitečným pomocníkem projektantů ocelových konstrukcí. Umožňuje vytváření výkazu materiálu pro malé i velké projekty i pro stavebnice, ze kterých lze sestavit více příbuzných staveb.

Více informací o produktu

 

Naše správa domu

Naše správa domu je webový informační systém, který umožní bytovým družstvům a společenstvím vlastníků přehledně a trvale organizovat dokumenty spojené s jejich činností (fakturace, korespondence, smlouvy a objednávky, doklady atd.), i efektivně komunikovat se správcem a jednotlivými vlastníky (deník správce).  

Více informací o produktu

 

Boxik

Boxik je webová aplikace, která umožňuje výměnu velkých souborů jinak než emailem.  Boxik je aplikace typu úschovna souborů, kterou máte pod vlastní správou.

Více informací o produktu

SOFTWARE

Naše vysoká technická úroveň napříč produkty vyžaduje i špičkovou podporu v oblasti IT. Z tohoto důvodu disponujeme vlastním oddělením vývoje software. Vyvinutý software nám pomáhá dosahovat vysoké kvality ve všech produktech firmy, a zároveň se uplatňuje i jako samostatný produkt, který nabízíme našim zákazníkům.

Profil společnosti ke stažení v PDF

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001


Jazyk: CZ, EN, RU