Boxik - uživatelské rozhraní

Hlavní obrazovka. Buď založíte nový box (jen z vnitřní sítě firmy) nebo vstoupíte do boxu. Pro vstup do boxu musíte znát jméno boxu.

Boxik - index

Založte nový box. Box dostal jméno "7uvohs2nd6". Můžete změnit výchozí expiraci boxu, tj. délku maximální životnosti boxu. Po vypršení expirace boxu bude box odstraněn. Může povolit uživatelům mimo vnitřní síť firmy, aby také připojovali do boxu soubory. Ve výchozím nastavení uživatelé mimo vnitřní síť firmy nemohou připojovat soubory.

Boxik - setup

Obsah boxu. Vidíte, které soubory jsou v boxu, kdy byly připojeny a jejich kontrolní součty (SHA-1 checksum).

Obsah boxiku

Pošlete pozvánku. Po připojení souborů pošlete pozvánku na emailové adresy lidí, kterým jsou soubory určeny.

Boxik - pozvanka

Zobrazte historii boxu. Můžete si prohlédnout kompletní výpis akcí, které byly s boxem prováděny. Kompletní historie boxu je viditelná jen z vnitřní sítě firmy. Modře jsou zvýrazněny úspěšné pokusy o stažení souboru, takže na první pohled vidíte, zda jsou soubory staženy nebo ne.

Boxik - historie

BOXIK

Posílejte velké soubory snadno. S Boxikem zapomenete na problémy s posíláním velkých souborů emailem. Pokud používáte Boxik, tak emailem putuje pouze krátká zpráva s odkazem, ze kterého lze soubor stáhnout. Webové rozhraní služby Boxik je velice přehledné a jednoduché, přesto Boxik disponuje dalšími užitečnými vlastnostmi jako sledování historie boxu, automatické čištění a další.

Boxik - hlavní strana

Výhody aplikace Boxik

 

< zpět na sekci Software   

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001


Jazyk: CZ, EN, RU