Společnost EXCON, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozice:

V Praze dne 4.4.2018

PROJEKTANT OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce pozice:
- konstrukční práce na projektech ocelových konstrukcí (stavebních i technologických), práce s programy AutoCAD, 3D - Tekla Structures / Advancesteel

Požadujeme:
- SŠ / VŠ technického zaměření, nejlépe stavební
- vhodné i pro absolventy
- výhodou je krátká praxe v konstrukční kanceláři se zaměřením nejlépe na ocelové konstrukce
- tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, odpovědný přístup, časovou flexibilitu, pozitivní přístup k práci, schopnost práce v týmu
- znalost ACAD
- znalost čtení stavebních a strojních výkresů
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou
- preferujeme dlouhodobou spolupráci v naší společnosti

Místo pracoviště:
- Sokolovská, Praha 9 - Vysočany

PRACOVNÍK TECHNICKÉ KONTROLY

- kontrola ocelových konstrukcí dle ČSN 73 2604 a ostatních souvisejících předpisů včetně zpracování zpráv
- zjišťování příčin závad konstrukcí a zpracování návrhů oprav
- kontrola kvality výrobních procesů (výroba, montáž) v rámci společnosti a u subdodavatelů
- práce ve výškách

Požadujeme:
- praxe min. 1 rok na obdobné pozici výhodou
- komunikační schopnosti, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, odpovědný přístup, časovou flexibilitu, samostatnost, pozitivní přístup k práci, schopnost práce v týmu
- orientace v technických a technologických předpisech vztahujících se k vykonávané činnosti
- znalost ACAD, SCIA ESA
- řidičský průkaz sk.B.
- základní znalost anglického jazyka výhodou

- kontrola ocelových konstrukcí na území ČR

VEDOUCÍ PROJEKTU / STAVBYVEDOUCÍ

- vedení, řízení a organizace zakázek, zejména realizace (montáže) ocelových konstrukcí a následných stavebních úprav (opláštění konstrukcí apod.)
- vedení týmu pracovníků společnosti nebo týmu subdodavatele

Požadujeme:
- SŠ praxe min. 2 rok na obdobné pozici výhodou
- VŠ vhodné i pro absolventy, praxe min. 2 rok na obdobné pozici výhodou
- orientace v právních, technických a technologických předpisech vztahujících se k vykonávané činnosti
- znalost ACAD, MS Office

- realizace ocelových konstrukcí na území ČR

Nabízíme:

- jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
- profesní růst
- zázemí prosperující, silné české společnosti
- kolektiv zkušených zaměstnanců
- řadu zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Jazyk: CZ, EN, RU