Společnost EXCON, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozice:

V Praze dne 15.11.2017

KONSTRUKTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce pozice:
konstrukční práce na projektech ocelových konstrukcí (stavebních i technologických) práce v programy AutoCAD, 3D - Tekla Structures / Advancesteel.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, znalost čtení stavebních a strojních výkresů podmínkou, výhodou je krátká praxe v konstrukční kanceláři se zaměřením nejlépe na ocelové konstrukce, znalost ACAD, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, časovou flexibilitu, loajalitu k firmě, vhodné i pro absolventa.

Nástup: ihned, možno dohodou
Místo pracoviště: Sokolovská, Praha 9 -Vysočany

TECHNIK PRO PRÁCI VE VÝŠKÁCH

Náplň práce:
práce ve výškách s horolezeckou technikou
montáž, demontáž ocelových konstrukcí

Požadujeme:
Vzdělání: min.vyučen v oboru (stavební,strojní)
Praxe: min. 1 rok na obdobné pozici výhodou
Osvědčení: řidičský průkaz skupiny B
Počítačové znalosti: MS Office (Word, Excel), orientace ve stavebních výkresech
Osobní předpoklady: odpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, ochota učit se novým věcem a ochota působit mimo sídlo firmy, loajalita k firmě.

Nabízíme:
- jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
- profesní růst
- zázemí prosperující, silné české společnosti
- kolektiv zkušených zaměstnanců
- řadu zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001

Jazyk: CZ, EN, RU