Společnost EXCON, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozice:

V Praze dne 18.1.2018


PRACOVNÍK TECHNICKÉ KONTROLY

Náplň práce:
Provádění kontroly ocelových konstrukcí dle ČSN 73 2604 včetně zpracování zpráv, zjišťování příčin závad konstrukcí a zpracování návrhů oprav konstrukcí. Kontrola kvality výrobních procesů (výroba, montáž) v rámci společnosti a u subdodavatelů. Technická podpora při návrhu a realizaci předpjatých konstrukcí. Orientace v technických a technologických předpisech vztahujících se k vykonávané činnosti zejména vývoji v oblasti ČSN, sledování platných technických norem vztahujících se k projektování ocelových konstrukcí. Práce v AutoCAD, 3D - Tekla Structures/ Advancesteel. Práce ve výškách.

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ technického zaměření, praxe min. 1 rok na obdobné pozici, znalost angličtiny výhodou, komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, schopnost nalézat vhodná řešení, samostatnost, pečlivost, loajalitu k firmě, pozitivní přístup k práci, ŘP sk.B.

Nástup: ihned, možno dohodou
Místo pracoviště: Sokolovská, Praha 9 -Vysočany

 

KONSTRUKTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Náplň práce pozice:
konstrukční práce na projektech ocelových konstrukcí (stavebních i technologických) práce v programy AutoCAD, 3D - Tekla Structures / Advancesteel.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, znalost čtení stavebních a strojních výkresů podmínkou, výhodou je krátká praxe v konstrukční kanceláři se zaměřením nejlépe na ocelové konstrukce, znalost ACAD, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, časovou flexibilitu, loajalitu k firmě, vhodné i pro absolventa.

Nástup: ihned, možno dohodou
Místo pracoviště: Sokolovská, Praha 9 -Vysočany  

 

OPERÁTOR CNC STROJŮ
Požadujeme: znalosti základů třískového obrábění, základní znalosti programování CNC strojů vč. pálicích automatů, schopnost čtení výkresů, časovou flexibilitu, znalost MS Office, min. rok praxe. HPP na dobu určitou 1 roku, poté na dobu neurčitou

Termín nástupu: možno dohodou
Místo pracoviště: Teplice

 

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ

Požadujeme: orientaci v procesu výroby ocelových konstrukcí, časovou flexibilitu, znalost MS Office, ŘP skupina B. HPP na dobu určitou 1 roku, poté na dobu neurčitou

Termín nástupu: možno dohodou
Místo pracoviště: Teplice


EVROPSKÝ SVAŘECÍ INŽENÝR EWE / IWE ( svařecí technolog EWT / IWT )
Požadujeme: kvalifikaci dle ČSN EN ISO 14731, min. 2 roky praxe, časovou flexibilitu, znalost MS Office, ŘP skupina B. HPP na dobu určitou 1 roku, poté na dobu neurčitou

Termín nástupu: možno dohodou
Místo pracoviště: Teplice

Nabízíme:

- jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
- profesní růst
- zázemí prosperující, silné české společnosti
- kolektiv zkušených zaměstnanců
- řadu zaměstnaneckých benefitů

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001


Jazyk: CZ, EN, RU