Společnost EXCON, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozice:

V Praze dne 3.10.2018

 

Do kolektivu v Praze hledáme kolegy/kolegyně na tyto pozice::


PROJEKTANT OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ
Náplň práce pozice:
Konstrukční práce na projektech ocelových konstrukcí (stavebních i technologických) práce v programy AutoCAD, 3D - Tekla Structures / Advancesteel.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, znalost čtení stavebních a strojních výkresů, výhodou je krátká praxe v konstrukční kanceláři se zaměřením nejlépe na ocelové konstrukce, znalost ACAD, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, časovou flexibilitu, loajalitu k firmě, vhodné i pro absolventa.

Pracoviště Praha, Sokolovská
Nástup: ihned, možno dohodou


PRACOVNÍK TECHNICKÉ KONTROLY
Náplň práce pozice:
Provádění kontroly ocelových konstrukcí dle ČSN 73 2604 včetně zpracování zpráv, zjišťování příčin závad konstrukcí a zpracování návrhů oprav konstrukcí. Kontrola kvality výrobních procesů (výroba, montáž) v rámci společnosti a u subdodavatelů. Technická podpora při návrhu a realizaci předpjatých konstrukcí. Orientace v technických a technologických předpisech vztahujících se k vykonávané činnosti zejména vývoji v oblasti ČSN, sledování platných technických norem vztahujících se k projektování ocelových konstrukcí. Práce v AutoCAD, 3D - Tekla Structures/ Advancesteel. Práce ve výškách.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, praxe min. 1 rok na obdobné pozici, znalost angličtiny výhodou, komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, schopnost nalézat vhodná řešení, samostatnost, pečlivost, loajalitu k firmě, pozitivní přístup k práci, ŘP sk.B.

Pracoviště Praha, Sokolovská
Nástup:ihned, možno dohodou

 

VEDOUCÍ PROJEKTU / STAVBYVEDOUCÍ
Náplň práce pozice:
Vedení, řízení a organizace zakázek, zejména realizace (montáže) ocelových konstrukcí a následných stavebních úprav (opláštění konstrukcí apod.), vedení týmu pracovníků společnosti nebo týmu subdodavatele.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, nejlépe stavební, SŠ praxe min. 2 rok na obdobné pozici výhodou, VŠ vhodné i pro absolventy, praxe min. 2 rok na obdobné pozici výhodou, komunikační schopnosti, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, odpovědný přístup, časovou flexibilitu, samostatnost, pozitivní přístup k práci, schopnost práce v týmu, orientace v právních, technických a technologických předpisech vztahujících se k vykonávané činnosti, znalost ACAD, MS Office, znalost čtení stavebních a strojních výkresů, ŘP sk.B., znalost anglického jazyka výhodou.

Pracoviště Praha, Sokolovská
Nástup:ihned, možno dohodou


ROZPOČTÁŘ
Náplň práce pozice:
Sestavování cenových rozpočtů a nabídek ocelových konstrukcí a projektů průmyslových staveb na klíč, zpracování podkladů pro výběrová řízení a tvorba poptávky pro dodavatele a subdodavatele, vyhodnocování výběrových řízení


Požadujeme:
SŠ/VŠ stavebního/technického zaměření, praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy, základní znalost angličtiny/němčiny, orientace v oblasti stavebnictví především v dodávkách ocelových konstrukcí je výhodou, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu, seriozní vystupování, řidičský průkaz sk. B
Pracoviště Praha, Sokolovská
Nástup:ihned, možno dohodou

 

Do kolektivu v Teplicích hledáme kolegy/kolegyně na tyto pozice::

 

OPERÁTOR CNC STROJŮ
Náplň práce pozice:
Obsluha CNC výrobní linky na výrobu ocelových konstrukcí. Operátor CNC strojů obsluhuje a seřizuje CNC stroje a provádí práce, které jsou potřebné pro výrobu ocelových prvků (vrtání, soustružení, frézování atd.). Během práce je potřeba určit vhodné parametry řezu, sestavit nástroje a materiál, seřídit funkci stroje, upnout a vyrovnat obráběné části materiálu i nástroje atd.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření/ strojní, praxe na obdobné pozici výhodou, znalosti základů třískového obrábění, základní znalosti programování CNC strojů vč. pálicích automatů, orientace v technické dokumentaci, technická a manuální zručnost, časovou flexibilitu, znalost MS Office, ochotu pracovat i ve směnném provozu

Pracoviště Teplice, Hřbitovní
Nástup: dohodou, prosinec -leden


PROGRAMÁTOR CNC VÝROBNÍ LINKY PRO VÝROBU PRVKŮ OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ A PŘÍPRAVA DAT VÝROBY

Náplň práce pozice:
Příprava dat pro výrobu prvků OK a zajištění přenosu dat vygenerovaných projektantem do softwaru obsluhujícího CNC stroje. (Vstupní data budou projektantem generována z programů ACAD, XSTEEL, ADVANCESTEEL ve formátech DWG, DXF, NC, DSTV apod.)

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, znalost čtení stavebních a strojních výkresů, výhodou je krátká praxe v konstrukční kanceláři se zaměřením nejlépe na ocelové konstrukce, výhodou znalost ACAD či jiných konstrukčních programů jako je XSTEEL, ADVANCESTEEL apod., chuť učit se novým věcem, pečlivost, časovou flexibilitu, loajalitu k firmě, vhodné i pro absolventa, ochotu pracovat i ve směnném provozu.

Pracoviště Teplice, Hřbitovní
Nástup: dohodou, prosinec - leden

 

Nabízíme:
- jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
- profesní růst
- zázemí prosperující, silné české společnosti
- kolektiv zkušených zaměstnanců
- řadu zaměstnaneckých výhod (stravenky, sick days, jazykové kurzy, sportovní aktivity,...)

 

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.

 

ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001


Jazyk: CZ, EN, RU