Kariéra | Excon

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Teplice: Operátor CNC strojů

Úvod / Kariéra

Náplň práce pozice:
Obsluha CNC výrobní linky na výrobu ocelových konstrukcí. Operátor CNC strojů obsluhuje a seřizuje CNC stroje a provádí práce, které jsou potřebné pro výrobu ocelových prvků (vrtání, soustružení, frézování atd.). Během práce je potřeba určit vhodné parametry řezu, sestavit nástroje a materiál, seřídit funkci stroje, upnout a vyrovnat obráběné části materiálu i nástroje atd.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření/ strojní, praxe na obdobné pozici výhodou, znalosti základů třískového obrábění, základní znalosti programování CNC strojů vč. pálicích automatů, orientace v technické dokumentaci, technická a manuální zručnost, časovou flexibilitu, znalost MS Office, ochotu pracovat i ve směnném provozu

Pracoviště Teplice, Hřbitovní
Nástup: dohodou, prosinec -leden

Nabízíme:

  • jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
  • profesní růst
  • zázemí prosperující, silné české společnosti
  • kolektiv zkušených zaměstnanců
  • řadu zaměstnaneckých výhod (stravenky, sick days, jazykové kurzy, sportovní aktivity, ...)

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.