Kariéra | Excon

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Pracovník technické kontroly

Úvod / Kariéra

Náplň práce pozice:
Provádění kontroly ocelových konstrukcí dle ČSN 73 2604 včetně zpracování zpráv, zjišťování příčin závad konstrukcí a zpracování návrhů oprav konstrukcí. Kontrola kvality výrobních procesů (výroba, montáž) v rámci společnosti a u subdodavatelů. Technická podpora při návrhu a realizaci předpjatých konstrukcí. Orientace v technických a technologických předpisech vztahujících se k vykonávané činnosti zejména vývoji v oblasti ČSN, sledování platných technických norem vztahujících se k projektování ocelových konstrukcí. Práce v AutoCAD, 3D - Tekla Structures/ Advancesteel. Práce ve výškách.

Požadujeme:
SŠ / VŠ  technického zaměření, praxe min. 1 rok na obdobné pozici, znalost angličtiny výhodou, komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, schopnost nalézat vhodná řešení, samostatnost, pečlivost, loajalitu k firmě, pozitivní přístup k práci, ŘP sk.B.

Pracoviště Praha, Sokolovská
Nástup: ihned, možno dohodou

Nabízíme:

  • jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
  • profesní růst
  • zázemí prosperující, silné české společnosti
  • kolektiv zkušených zaměstnanců
  • řadu zaměstnaneckých výhod (stravenky, sick days, jazykové kurzy, sportovní aktivity, ...)

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.