Kariéra | Excon

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Vedoucí projektu / stavbyvedoucí

Úvod / Kariéra

Náplň práce pozice:
Vedení, řízení a organizace zakázek, zejména realizace (montáže) ocelových konstrukcí a následných stavebních úprav (opláštění konstrukcí apod.), vedení týmu pracovníků společnosti nebo týmu subdodavatele.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, nejlépe stavební,  SŠ praxe min. 2 rok na obdobné pozici výhodou, VŠ vhodné i pro absolventy, praxe min. 2 rok na obdobné pozici výhodou, komunikační schopnosti, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, odpovědný přístup, časovou flexibilitu, samostatnost, pozitivní přístup k práci, schopnost práce v týmu, orientace v právních, technických a technologických předpisech vztahujících se k vykonávané činnosti, znalost ACAD, MS Office, znalost čtení stavebních a strojních výkresů, ŘP sk.B., znalost anglického jazyka výhodou.

Pracoviště Praha, Sokolovská
Nástup: ihned, možno dohodou

Nabízíme:

  • jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
  • profesní růst
  • zázemí prosperující, silné české společnosti
  • kolektiv zkušených zaměstnanců
  • řadu zaměstnaneckých výhod (stravenky, sick days, jazykové kurzy, sportovní aktivity, ...)

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.