Kariéra - Podílejte se na realizaci jedinečných staveb | EXCON

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Programátor CNC výrobní linky pro výrobu prvků ocelových konstrukcí a příprava dat pro výrobu, pracoviště Teplice

Úvod / Kariéra

Náplň práce pozice:
příprava dat pro výrobu prvků OK a zajištění přenosu dat vygenerovaných projektantem do softwaru obsluhujícího CNC stroje. (Vstupní data budou projektantem generována z programů ACAD, XSTEEL, ADVANCESTEEL ve formátech DWG, DXF, NC, DSTV apod.). Spolupráce s operátory CNC strojů.

Požadujeme:
•    SŠ (technické, strojní zaměření)
•    praxe na obdobné pozici výhodou
•    základní znalost AJ
•    odpovědný přístup, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem a loajalita k firmě.

Pracoviště: Teplice

Nástup: dohodou, možno ihned

Nabízíme:
•    jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
•    profesní růst
•    zázemí silné české společnosti
•    kolektiv zkušených zaměstnanců
•    řadu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, jazykové kurzy, Multisport karta, Flexi pass karta...)

Společnost zajišťuje odborné vzdělávací programy spojené s vykonávanou pozicí na
základě potřeb společnosti a zaměstnance.

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis se souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz.