Kariéra - Podílejte se na realizaci jedinečných staveb | EXCON

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Recepční

Úvod / Kariéra

Společnost EXCON, a.s. vypisuje výběrové řízení na pozice:
RECEPČNÍ

Náplň práce:

zajišťování běžného chodu recepce v jednosměnném provozu (počátek pracovní doby 7:00 hod.), přijímání telefonních hovorů, prvotní styk s návštěvami a řešení jejich požadavků, přebírání a předávání zásilek nebo různých dokumentů, zajišťování kurýrních služeb, zapisování odeslané pošty a doručení na poštu, správa docházkového systému, administrativní práce spojené s chodem recepce, občasné asistentské práce pro ostatní organizační jednotky, objednávání, evidence a výdej kancelářských potřeb, občerstvení a hygienických potřeb pro úklid budovy ze skladu, zajišťování rezervací společenského sálu, pochůzky a pojížďky po Praze.

Zkrácený úvazek dle dohody.

Požadujeme:

SŠ vzdělání, praxe na administrativní pozici výhodou, znalost práce s PC, základní znalost angličtiny, ochotu, příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, ŘP sk.B. (aktivní řidič).

NA VYPSANOU POZICI SE MOHOU HLÁSIT ABSOLVENTI SŠ.

Pracoviště Praha, Sokolovská
Nástup: ihned, možno dohodou

Nabízíme:

  • jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
  • profesní růst
  • zázemí prosperující, silné české společnosti
  • kolektiv zkušených zaměstnanců
  • řadu zaměstnaneckých výhod (stravenky, sick days, jazykové kurzy, sportovní aktivity, ...)

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.