Kariéra - Podílejte se na realizaci jedinečných staveb | EXCON

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Technik přípravy výroby (Teplice)

Úvod / Kariéra

Náplň práce pozice:
Příprava (rozpracování) již vytvořené výrobní dokumentace pro účely výroby v našem výrobním závodu. Práce s výkresy, 3D konstrukčními modely, výkazem materiálu, spolupráce na nabídkách. Uvolňování dokumentace do výroby dle harmonogramu výroby. Komunikace s technicko-hospodářskými pracovníky výrobního závodu, komunikace s projektanty společnosti, práce se systémem pro správu dokumentů IS AleX.
Technická práce na zakázkách ocelových konstrukcí (stavebních i technologických), práce v programech AutoCAD, 3D - Tekla Structures / Advancesteel, Výkaz materiálu, MS-Office.

Požadujeme:
SŠ / VŠ technického zaměření, znalost čtení stavebních a strojních výkresů, výhodou je krátká praxe v konstrukční kanceláři nebo ve výrobním závodě se zaměřením nejlépe na ocelové konstrukce, znalost ACAD, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, pečlivost, časovou flexibilitu, loajalitu k firmě, vhodné i pro absolventa.

Pracoviště Teplice

Nástup: ihned, možno dohodou

Nabízíme:
•    jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
•    profesní růst
•    zázemí prosperující, silné české společnosti
•    kolektiv zkušených zaměstnanců
•    řadu zaměstnaneckých výhod (stravenky, jazykové kurzy, ...)

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz, nebo EXCON, a.s., k rukám Ivany Fryšové, Sokolovská 187/203, 190 00 Praha 9.