Kariéra - Podílejte se na realizaci jedinečných staveb | EXCON

Určujeme trendy
V komplexní realizaci
ocelových konstrukcí

Rozpočtář, pracoviště Praha

Úvod / Kariéra

Náplň práce pozice:
Sestavování cenových rozpočtů a nabídek ocelových konstrukcí a projektů průmyslových staveb na klíč, zpracování podkladů pro výběrová řízení a tvorba poptávky pro dodavatele a subdodavatele, vyhodnocování výběrových řízení

Požadujeme:
SŠ/VŠ stavebního/technického zaměření, praxe na obdobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy, základní znalost angličtiny/němčiny, orientace v oblasti stavebnictví především v dodávkách ocelových konstrukcí je výhodou, dobré komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu, seriozní vystupování, řidičský průkaz sk. B

Pracoviště: kancelář, Praha 9

Nástup: dohodou, možno ihned

Nabízíme:
•    jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
•    profesní růst
•    zázemí silné české společnosti
•    kolektiv zkušených zaměstnanců
•    řadu zaměstnaneckých výhod ( 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, jazykové kurzy, Multisport karta, Flexi pass karta.. .)

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu zašlete Váš profesní životopis s fotografií a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na e-mail: frysova@excon.cz .