









Léto je za námi a došlo na plánovanou demontáž naší konstrukce v Litomyšli. Byla zahájena v pondělí 22.9. a potrvá asi devět dní. Pro letošní sezónu to má konstrukce za sebou, může si oddechnout. Byla ozdobou festivalu Smetanova Litomyšl, z doslechu víme, že se občas červenala, když nestačila vstřebávat pochvaly, jak je hezká a funkční. Po citlivé demontáži bude až do zahájení dalšího ročníku festivalu uskladněna v technickém zázemí města Litomyšl. Tak zase za rok! A kdo jste na festivalu letos nebyl, ohlídejte si včas prodej vstupenek a užijte si krásnou atmosféru koncertu na II.nádvoří zámku.