



Právě jsme předali za Sdružení „EXCON a GRADIOR TECH“ ocelovou konstrukci včetně vyzkoušené jevištní techniky a scénického a hladinového osvětlení. Doslova „Velkou zkouškou“ bude již v sobotu 7.6. první koncert, na který se již vše na II. nádvoří zámku Litomyšl připravuje.
Přejeme všem na nás navazujícím profesím a již i umělcům, aby vše zvládli. Toto jsou jen novinky a musí být krátké. Proto zde alespoň krátké DĚKUJI každému jednomu z Vás, kdo jste byl „u toho“, ať už jste z EXCONu či ať jste kdokoliv z partnerů či subdodavatelů. Byl to s Vámi jeden velký koncert. Ing. Miloslav Lukeš, ředitel společnosti EXCON, a.s.