



















Ve čtvrtek 18. prosince 2025 se v sídle společnosti EXCON uskutečnila tradiční firemní konference a vánoční besídka pro zaměstnance.
Konference probíhala od 15:00 do 17:00 hod. v prostorách společenského sálu, kde jednotliví vedoucí útvarů představili své prezentace, a závěrem ředitel společnosti Miloslav Lukeš zhodnotil rok 2025 a informoval o výhledu do roku 2026.
Vánoční besídka byla poté zahájena v 17:30 hod. v prostorách garáže, kde proběhlo slavnostní přivítání a přípitek, vyhlášení výsledků anket Dříč, Tahoun a Kolektiv roku a předání vánočních dárků.
Následoval koncert pražské rockové kapely H.U.G.O., v jejímž středu je i náš kolega Pavel Hloušek. Po koncertě čekalo na hosty překvapení v podobě hudebního vystoupení i dalších našich kolegů Pavla Babáka, Tomáše Vlacha st. i Tomáše Vlacha ml.
Zajištěno bylo občerstvení, včetně tradičního španělského jídla Paella připraveného přímo na místě profesionálním kuchařem z restaurace La Terrazza.
Nechyběl ani všemi oblíbený fotokoutek se zábavnými rekvizitami.
Byl to nezapomenutelný večer plný zábavy, hudby a skvělého jídla a všichni jsme si ho užili !!!